Новини

«Бджілка»: яскрава вивіска для крамниці

Цьогоріч взимку спеціалістами програми «Вивіски» було розроблено макет вивіски для крамниці «Бджілка», що розташована на вулиці П.Орлика, 7. Хоча вулиця знаходиться зовсім неподалік від історичного центру, вона забудована здебільшого сучасними спорудами. Тож проект мав відповідати динамічному настрою цієї відносно короткої вулиці й при цьому привертати увагу споживачів, як постійних (адже крамниця існує на цьому місці достатньо давно), так і нових.

У цьому випадку задача для проектування була непроста: заклад розташований у підвальному приміщенні, а також має два входи. Та не дивлячись на це, було спроектовано вивіску згідно з гайдлайном Івано-Франківська.

Сусіди закладу також у процесі заміни вивісок на нові за проектами різних підрядників, з чого команда програми «Вивіски» дуже тішиться.

Отже трохи більше про сам макет вивіски: враховуючи вищезгадані моменти з місцем розташування входу до закладу, було вирішено проектувати максимально лаконічну та сучасну вивіску, а простий шрифт доповнити графічною ідентифікацією назви закладу та зобразити бджілку, яка легко запам'ятовується й одразу асоціюється з назвою та спрямуванням закладу — місцевим ласунам вже давно відомо, що у цьому магазині продуктів багатий вибір солодощів :). Крім того, нова вивіска містить лише необхідну інформацію, без зайвого візуального та сенсового перевантаження.

Вивіска виконана у вигляді окремих об’ємних літер на суцільному каркасі, тобто літери прикріплені на каркас безпосередньо до дашки при вході. Таким чином вивіска не перекриває фасад, дає чітке та лаконічне повідомлення, не відволікаючи увагу споживача на підкладку або декоративні елементи, а завдяки контрасту світлих літер і темнішого фасаду читається легко і ще здалека. Для зручності ідентифікації закладу вивіска дублюється, адже він розташований на куті будинку, відповідно входи до нього розміщені з різних боків і мають бути позначені. Такий виняток прописаний у положенні про розміщення вивісок у Івано-Франківську, адже є логічним для комунікації.

Нова вивіска крамниці відповідає архітектурному ансамблю вулиці, а завдяки об’єму літер проглядається з усіх боків. Жовтий колір привертає увагу серед однотонних новобудов цієї частини вулиці, але не конфліктує із фасадом будівлі. Тобто вивіска виконує своє функціональне навантаження — ідентифікує заклад та направляє людину до входів, та водночас своїм виглядом не порушує середовища.

Bdjilka before shtorka Bdjilka after shtorka
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×