Новини

«Книги. На часі». Діалог перший: Ольга Перехрест і Вікторія-Дико Шимана

Ще один новий формат подій розпочинаємо в межах ініціативи «Читай»: діалоги про літературу і досвіди читання – «Книги. На часі». Вже цього четверга, 28 квітня, о 18:00, проведемо перший діалог разом з Ольгою Перехрест та Вікторією-Дико Шимана.

Разом з вами будемо ділитися історіями про те: хто і в який спосіб долучився до читання. ​​Про найбільші читацькі потрясіння в юності, про книжки, до яких постійно повертаємося (про літературу, як свято або ж рутину, яка “завжди з тобою”), про ті з них, які сформували наші літературні шляхи.   

Для когось книжки – це хобі, професія або ж інструмент навчання. Хтось колекціонує, або ж з легкістю прощається із прочитаними примірниками. Про все це і не тільки поговоримо разом з: 
Ольгою Перехрест – редакторкою спецпроєктів «The Ukrainians», поеткою, викладачкою. 
Вікторією-Дико Шимана – поеткою, культурною менеджеркою, співзасновницею майстерні «Terium».

Місце зустрічі: кав’ярня «‎Adelie» (вул. Грушевського 14, вхід з вул. Вагилевича), приміщення якої має також укриття на випадок повітряних тривог.

Час: 18:00 - 19:00

Бережіть себе і до зустрічі на подіях #читай 

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×