Новини

Харків і Берлін: участь «Теплого Міста» у молодіжному обміні

Восени частина команди «Теплого Міста» бере участь у німецько-українському проекті молодіжного обміну на тему урбаністики і сталого розвитку міст. 

Проект має назву «Ми створюємо образ майбутнього для нашого міста – молодь, партисипація і сталий розвиток міст в Україні, Німеччині і Росії» та фінансується німецьким благодійним фондом EVZ Stiftung. Партнери проекту – платформа «Тепле Місто», ГО «Міські реформи» (Харків) та Асоціація велосипедистів Києва.

В рамках проекту відбудуться дві міждисциплінарні навчальні події на теми урбаністики, сталого розвитку, участі в громадському житті, прав людини, демократії та миру. Перший навчальний візит планується у Харків 15-18 вересня 2015 р. з зупинкою в Києві 19 вересня для вивчення діяльності Асоціації велосипедистів Києва та участі у велопараді в рамках «Європейського тижня мобільності». Другий візит відбудеться у Берлін 15-20 жовтня 2015 р.

До участі в цій програмі відібрані 27 активістів: 10 – з України (Івано-Франківськ, Харків та Київ), 11 – з Німеччини і 6 – з Росії. Від команди «Теплого Міста» братимуть участь Василь Гошовський, дизайнер, фотограф, керівник проекту «Вивіски», Лілія Гоголь, керівник проекту «Теплий Арт» та Сергій Караванець, керівник проекту «Гарячий Спорт». Також разом з командою на навчання поїде наша активна волонтерка Анастасія Кушнаренко, яка постійно долучається до роботи команди і допомагає відділу маркетингу та є волонтером у різних проектах.

Виїзна резиденція у Відень, 2014. Фото: Андрій Назаренко

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×