Новини

IX Форум розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківську

 

Платформа  Тепле Місто стала регіональним партнером IX Форум розвитку громадянського суспільства від Isar Ednannia.

17 грудня Форум проходитиме у форматі телемарафону, який об'єднає усі 24 області країни, а також Крим. 

Як все відбуватиметься?

В Івано-Франківську Форум відбуватиметься в конференц-залі Промприлад.Реновація. з 09:30 до 18:00. Розпочнемо день офіційним відкриттям та ранковою кавою з відомими франківцями “На чистоту: 15 хвилин без прикрас", де поговоримо з представниками трикутника адміністрація-бізнес-громада як розвивається громадянське суспільство в місті та області, про труднощі, перспективи та успішні співпраці.

Після обіду запрошуємо на Імпакт-Talks: “Соціальні інвестиції як новий вектор розвитку громадянського суспільства". Поговоримо про культуру соціального інвестування в Україні: хто стає соціальним інвестором та в які проєкти готові фінансувати Запрошені спікери  поділяться власним досвідом у форматі бліц-відповідей. Учасники зможуть доєднатись до обговорення та поставити свої запитання експертам. 

Практичною частиною стане майстер-клас "Формуємо фінансову сталість ОГС", на якому Галина Гривнак, засновниця Fin Impact розповість про фінансові рішення для сталого розвитку та фінансові стратегії у громадському секторі.

Паралельно активності будуть транслюватися онлайн на платформі https://forum.ednannia.ua/.

Детальну інформацію про програму, активності та спікерів читайте на у Facebook-сторінці регіональної події Форуму в Івано-Франківську.

Доступ до прямих трансляцій в день заходу учасники отримають лише після реєстрації. Тому реєструйтеся за посиланням  – https://forum.ednannia.ua та вказуйте, у якому форматі плануєте відвідати захід – переглядаючи прямі трансляції онлайн чи беручи участь у заходах фізично на пілотному поверсі Промприлад.Реновація. Реєстрація на участь у фізичній події – до 12 грудня.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×