Новини

Їсти, говорити, співпрацювати: Effa brush

Світ змінюється настільки швидко, що ми ледве встигаємо його наздогнати. У вирі щоденних подій найбільше запам’ятовуються ті особливі моменти, що викликають позитивні емоції. З нашого досвіду більшість успішних проєктів пов’язані з хорошими партнерствами між людьми з різних сфер та досвідів.

Запрошуємо вас на серію подій “Їсти, говорити, співпрацювати”, де будемо розмовляти про співпраці національного та міжнародного рівня, партнерства, про які ви точно чули,та можливо не здогадувалися, хто за ними стоїть. А за будь-якими колабораціями завжди стоять драйвери, у яких очі палають і які створюють нові тренди в країні та світі. Якраз з ними будемо знайомитися.

Починаємо серію подій з українського стартапу Effa, продуктом яких віднедавна користуються такі всесвітньо відомі компанії як Netflix та мережа готелів Marriott. Команда займається випуском одноразових екологічно чистих продуктів для щоденного використання, а саме зубних щіток з паперу, які повністю перероблюються.

Від CEO Дар'ї Кичук та CMO Іллі Кичук дізнаємося про історію створення стартапу, залучення інвестицій у розмірі більше 500 000 USD, та їхні співпраці на міжнародному рівні. Також нещодавно стартап отримав інвестиції, які оцінюють $ 3,5 млн.

Модеруватиме розмову Дмитро Мельникович, засновник маркетингової компанії WOO COMPANY, учасник бізнес-спільноти Теплого Міста.

Організатор події: платформа "Тепле Місто".
Місце та час проведення: тераса ресторану Corassini, 19:00.
Вхід вільний, кількість місць обмежена.
Участь можлива за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/eattalkcooperate_effabrush

Висловити свою вдячність за організацію події та підтримати проєкти платформи можна за посиланням: https://warm.if.ua/uk/donate.


“Їсти, говорити, співпрацювати” – серія нетворкінгових зустрічей на тему налагодження партнерств та співпраці , що відбуваються за підтримки організації National Endowment for Democracy. Щоразу зустрічаємося у новій локації та з новими людьми зі сфер бізнесу, громадського сектору та органів місцевого самоврядування.

Під час кожної події з перших вуст головних ідейників країни зможемо почути почуємо відповіді на такі питання: Як з’являються геніальні ідеї? Які виклики кидає суспільство на інновації? Хто вирішує, чи буде ідея хайпом чи провалом?

Приєднуйтеся!

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×