Новини

І функціонально, і відповідно до міського середовища

Минулого тижня центральна вулиця Івано-Франківська поповнилась ще одним втіленим проектом від програми «Вивіски», яку реалізовує платформа «Тепле Місто»: офіс-центр «Київ», що на вулиці Незалежності, 4, встановив нову вивіску.

Хаотичне нагромадження вивісок різних установ, що розташовані в будівлі, замінила лаконічна вивіска з назвою офіс-центру.  Як результат — очам пішоходів краще відкрився охайний фасад будівлі й автентичні вхідні двері з дерева.

Вивіска виконана у вигляді окремих об’ємних літер без підкладки, тобто літери прикріплені безпосередньо до фасаду будівлі. Цей варіант втілення вивіски не тільки не перекриває фасаду, а й дає чітке та лаконічне повідомлення, не відволікаючи увагу споживача на підкладку або декоративні елементи. Вивіска встановлена на рівні людських очей, що дозволяє зекономити час: не треба шукати напис, як це буває коли вивіска знаходиться високо, або, навпаки, занадто низько. 

Нова вивіска офіс-центру відповідає архітектурному ансамблю вулиці та контексту історичної частини міста, а завдяки об’єму літер — проглядається з усіх боків. Тобто вона водночас і добре виконує функціональне навантаження, і своїм виглядом не порушує середовища, в якому існує.
 

Kyiv shtorka before Kyiv shtorka after
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×