Новини

Хто ж стане переможцем?

Неочікувано багато проектів надійшло на адресу оргкомітету конкурсу «Child-Friendly Public Space» – учасники надали 79 робіт, які були надіслані журі для проведення першого етапу голосування.

За результатами голосування було визначено short-list, з якого і оберуть авторів трьох найкращих проектів.

Поки що організатори не можуть сказати, з яких країн надійшли проекти, та, що найцікавіше, які архітектурні студії брали участь у конкурсі, адже участь у конкурсі є анонімною – одразу після отримання проекту йому присвоюється шестизначний номер. Це забезпечує неупереджене судження.

Вчора, 27 травня, під час проведення другого етапу голосування, який відбувся у приміщенні міської архітектури в м. Івано-Франківську, журі визначило переможців конкурсу.

Переможців оголосять першого червня.

До формування преміального фонду конкурсу долучилися як компанії, так і меценати Івано-Франківська, які в такий спосіб висловлюють підтримку проекту.

Спонсорами проекту є:

БО «БФ Наше Прикарпаття» (керівник Микола Ковальчук)

ТзОВ «Івано-ФранківськАвтоДор» (керівник Андрій Шуневич)

Мережа магазинів одягу «Ексклюзив»

Також меценатами є: Ірина Молінська, Євгенія Бардяк, Юрій Филюк, Юлія Ляхович, Наталія Найда, Іванна Кошель, Марія Лазорів, Наталія Пересадько, Юлія Горб, Анна Бажан, Уляна та Роман Руді, сім'я Яцишин, Наталія Гергелюк, Тетяна Топольницька, Центр свідомого батьківства «Дівія».

Візуалізація експозиції

 

Незабаром, першого червня, на виставці у центрі Івано-Франківська (р-н площі Міцкевича) можна буде побачити кращі проекти громадських просторів, дружніх до дітей, що надійшли до Івано-Франківська з усього світу. 

Приєднуйтесь до події тут.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×