Новини

Фестиваль франківських дворів

Тематичний напрям проекту: «Міський простір»

Сума ґранту: 15 000 грн.

Команда-переможець: громадська організація «Молодіжне телебачення»

Facebook сторінка проектуФестиваль франківських дворів

Команда проекту «Фестиваль франківських дворів», переможця літньої хвилі конкурсу, ставила за мету згуртувати та налагодити неформальну комунікацію між мешканцями трьох ОСББ у різних районах міста, а також активізувати волонтерський рух на місцях та своїм прикладом заохочувати інші будинки створювати ОСББ.

Організатори фестивалю налагодили дружню комунікацію із представниками сусідніх з ОСББ бізнесів, а також із громадськими та державними організаціями, які в результаті також долучились до реалізації проекту в ролі партнерів.

Загалом участь у фестивалі взяло близько 350 учасників. Це мешканці трьох ОСББ – «Пасічнянське», «Мазепи, 28», «Набережна,32», а також мешканці сусідніх будинків.

Позитивним результатом фестивалю стало те, що організатори продовжили розвивати свій проект і подались на ще один ґрантовий конкурс «Київський діалог-2017». Також ОСББ «Пасічнянське» ініціювало ще один проект «15-35-65» (спортивний майданчик для людей різного віку) на прибудинковій території, ОСББ «Набережна» отримало ґрант від адміністрації міста для модернізації будинку. 

Окрім цього, «Фестиваль франківських дворів» став номінантом всеукраїнського конкурсу Social Project Awards у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій та отримав відзнаку у конкурсі «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

 


Довідка:

У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×