Новини

Експедиція. Продовження: Париж

11-15 жовтня Анна Пашинська, волонтер платформи «Тепле Місто», в рамках програми «Connect for Impact» мала можливість отримати досвід у Парижі.

В перший день роботи в Парижі під час участі у форумі «European Pro Bono Summit», здається, у всіх учасників одностайно зародилася думка про необхідність створення якісного «пробоно»-руху в Україні. Після форуму було отримано згоду та можливість залучати досвід, експертизу кращих французьких організацій, таких як Pro Bono Lab, Passerelles & Compétences, та розуміння необхідності цього і готовності кооперуватись з іншими українськими організаціями.

В наступні дні учасники мали можливість познайомитись з французьким гігантом в сфері соціальних проектів Groupe SOS, його інкубаторами соціальних бізнесів, отримати можливість розповісти про діяльність організацій в Україні, отримати кваліфікований відгук та почати дискусію щодо моделей взаємодії з українськими проектами. Хорошою ідеєю було відвідати місцеві мейкерспейси, коворкінги, ревіталізовані фабрики, благодійні фундації, європейські бізнесцентри для того, щоб дізнатися більше про їхні цінності, моделі, мотивацію, виклики зсередини. 

За надану можливість дякуємо Міжнародному фонду «Відродження», а також команді Impact Hub Odessa!

Фото: Александр Славский

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×