Новини

Другий «Міський Велофорум» в Івано-Франківську

8 серпня 2015 р. о 14:00 в громадському ресторану «Urban Space 100» платформа «Тепле Місто» проводить другий «Міський Велофорум». Мета його – показати і обговорити різноманітні проекти та ініціативи, які популяризують велосипедний рух у Івано-Франківську, та зібрати активних та небайдужих містян, які ці проекти втілюють в життя.

«Міський Велофорум» відкритий громадський захід, тому право виступу буде надано усім охочим: представникам громадського сектору, місцевої влади, бізнесу та індивідуальним учасникам. Представляти можна некомерційні проекти, які перебувають на будь-якій стадії – від концепції до повної або часткової реалізації. Орієнтовна тривалість кожного виступу – 10-15 хвилин.

У програмі «Велофоруму» вже є такі теми:
1.    Університет, дружній до велосипедистів: облаштування велостоянок біля усіх корпусів Медичного університету завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі проектів «Еко-Україна» – представляє Андрій Глущук, ініціативна група «Ровер в Меді».
2.    Облаштування велодоріжки на Набережній ім. Стефаника та переосмислення організації руху на цій вулиці – представляє архітектор Андрій Коман.
3.    Проект зі встановлення 100 велостоянок в центрі Івано-Франківська – «Тепле Місто», Федерація велоспорту та компанія «UTeam».
4.    Долучення Івано-Франківська до «Європейського тижня мобільності» 16-22 вересня 2015 року.

Остаточна програма буде оголошена на початку заходу. Ваші пропозиції презентацій просимо надсилати модератору «Міського Велофоруму», члену команди «Теплого Міста» Віктору Загребі на пошту.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×