Новини

Дослідження соціального клімату Івано-Франківська

Платформа „Тепле Місто” у партнерстві з  Fama - Custom Research Agency  розпочали дослідження соціального клімату Івано-Франківської ОТГ.

Дослідження спрямоване на визначення показників соціальної відповідальності, довіри, відкритості та проактивності мешканців Івано-Франківської ОТГ, а також здійснення аналізу впливу діяльності платформи „Тепле Місто” .

Для чого досліджуємо?

Маємо на меті оцінити соціальний вплив діяльності платформи «Тепле Місто» на Івано-Франківську ОТГ, проаналізувати впізнаваність бренду "Теплого Міста" серед жителів ОТГ та ряд інших унікальних показників, a саме: соціальної відповідальності, проактивності, перспективи та довіри. 

За допомогою дослідження, ми зможемо отримати чіткі відповіді на такі питання, до прикладу: 

  • наскільки мешканці задоволені умовами для ведення бізнесу, дозвілля, туризму, здобуття освіти, самовираження, наскільки почуваються щасливими;

  • які проблеми міста вважають першочерговими;

  • яке ставлення до сплати податків та споживання ліцензійного контенту;

  • чи дотримують ПДР;

  • чи працюють над зменшенням кількості відходів та сортуванням;

  • чи охоче беруть участь у доброчинних ініціативах, та багато іншого. 

Хто залучений?

Експертами виступають 20 фахових представників громадського сектору, бізнес спільноти, медіа, державної служби, освіти й науки та інших сфер (культури, політики, медицини тощо), які проживають у Івано-Франківській ОТГ більше 5-ти років, мають фахове визнання у своїй сфері, інтегровані у життя громади та глибоко розуміють процеси, які відбуваються у громаді. 

Як досліджуємо?

Використовуємо метод експертних оцінок [метод Дельфі / Delphi technique]:

  • Експерти-інсайдери дають оцінку, заповнюючи анонімну анкету. При цьому вони не взаємодіють один з одним та не знають хто ж ще є експертом. 

  • Надійність експертної оцінки передбачає високий рівень узгодженості колективної оцінки – це коли більше 75 %. експертів дали схожу оцінку по досліджуваних параметрах.

  • Генерація узгодженої оцінки передбачає її отримання в декілька хвиль: експерти ознайомлюються з узагальненими оцінками всієї експертної групи, аргументами інших експертів та заповнюють анкету ще раз. По такій процедурі хвилі повторюються до отримання узгоджених оцінок.

Слідкуйте за оновленнями, скоро будемо ділитись результатами. 

Дослідження реалізовується у партнерстві з Fama - Custom Research Agency та за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×