Новини

Dance With Apache Crew Vol. 2

3-4 грудня відбувся фестиваль Dance With Apache Crew Vol. 2 за участі однієї з найкращих українських команд – Apache Сrew.

Фестиваль «Dance With Apache Crew» вже вдруге організовується платформою «Тепле Місто» в Івано-Франківську.

В рамках фестивалю було проведено танцювальні майстер-класи від досвідчених хореографів колективу Apache Сrew, вечірній танцювальний «джем» та зйомка нової танцювальної відеороботи у просторах нашого міста. Також у програмі творчий вечір з учасниками команди та найголовніше – прем’єра спектаклю «This Is Jazz Jam», яка відбулася 4 грудня на сцені Івано-Франківського драматичного театру ім. Івана Франка. 

З цієї нагоди було розіграно 50 безкоштовних місць у перших рядах серед учнів танцювальних шкіл міста.

Результатом минулорічної роботи колективу Apache Crew стало відео, яке знімали на сцені біля міського озера.

Вистава «This Is Jazz Jam» – нові, революційні форми, чуттєва імпровізація і ще щось, надважливе для кожного з нас – під класичну космополітичну музику світу в стилі jazz. 
Домінуючий настрій суспільства сьогодні – активний самозахист. Досить успішний, до речі. Уяви собі, що нам таки вдалося подолати цей шалений натиск ззовні і зсередини. Що ми вже збудували потужний громадський щит. Що далі?

Подальший розвиток суспільства лежить лише в єдиній площині: інтеграція в суспільство світове. Ви собі навіть не уявляєте, наскільки наша сучасна проблематика, наші з вами думки свіжі та актуальні для усього світу.

Ми свіжі, чуттєві, амбітні. Наші смаки, погляди і творчість не те, що співпадають із світовою думкою, вони можуть стати рушійною силою для розвитку суспільства майбутнього.

Фото: Антон Куба

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×