Новини

Dance With Apache Crew

Dance with Apache – це дводенний фестиваль сучасного танцю в Івано-Франківську за участі однієї з кращих українських команд Apache Crew. Проект прагне детонувати розвиток танцювальної сцени міста.

Платформа «Тепле Місто» прагне розвивати сучасну танцювальну культуру в Івано-Франківську.

Згідно з дослідженнями про роль культурних індустрій в ЄС, креативна економіка складає 4,5% ВВП, цей сектор росте найбільшими темпами. Акцентуючи увагу на всебічному розвитку територій та спільнот, платформа «Тепле Місто» хоче зосередитися на сучасній артистичній сцені як на одному з елементів креативної економіки.

Ми прагнемо відкрити наше місто для культурних танцювальних подій всеукраїнського та міжнародного рівня. У грудні ми почали з вистави одного із найвідоміших колективів сучасного танцю в Україні – Apache Crew.

Apache Crew – це творче об'єднання артистів-танцівників під керівництвом режисера і хореографа-постановника Анатолія Сачівко. Їм притаманний унікальний стиль висловлювання через рухи в танці, який вже встиг стати впізнаваним. У складі команди – професійні артисти, які представляють різні стили: сучасна хореографія, hip-hop, vogue, waacking, popping, krump, house.

Команда активно бере участь у різноманітних конкурсах України, країн ЄС та США, власних спектаклях, телевізійних шоу та співпрацює з відомими артистами. Apache Crew – переможці The Challenge 2015, ЛКС 2014 («Лучшая команда cтраны»), визнані «Відкриттям Року 2014» за версією Myway Dance Awards.

Ми запросили Apache Crew в Івано-Франківськ для організації кількох танцювальних подій протягом двох днів: вистави MEGAPOLIS, майстер-класів для дітей в танцювальних школах міста, танцювальних перформансів та відкритих творчих зустрічей з режисером-постановником та командою.

Вистава MEGAPOLIS – це набір історій, втілених у танці, сум’яття великого міста, в якому переплітаються долі різних людей. Ця розбіжність передається глядачу завдяки особливому сприйняттю танцю артистами колективу. Сьогодні MEGAPOLIS – це феномен української танцювальної сцени. Його учасники не танцюють і не грають ролі, вони ніби втілюють свої емоції в русі. У виставі відсутні звичні для всіх синхронні постановки, танцювальні пози й акторські штампи.

В рамках фестивалю було також знято танцювальну роботу:

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×