Новини

Завершено перший конкурс «Міських Ґрантів» від платформи «Тепле Місто»

В конкурсі «Міські Ґранти» від платформи «Тепле Місто» визначено п'ятьох переможців.

Інформація про переможців трохи нижче, а зараз розповімо, як все відбувалось.

На участь у конкурсі подали свої заявки 24 ініціативні команди.

Оцінювання відбувалось в два етапи.

Перший – дистанційне оцінювання. Експертна рада, у яку увійшло шестеро осіб, ознайомились з проектами, оцінюючи їх згідно 8-ми критеріїв: актуальність, інноваційнійсть, компетентність команди, емпатійність, стійкість, зрозумілість, витрати/ефективність, впливовість.

9 проектів, котрі в підсумку отримали максимальну кількість балів, потрапили до шорт-листа конкурсу.

Проекти, котрі увійшли в шорт-лист:

1. Nevdoma (ініціативна група «Nevdoma»)

2. Івано-Франківський ЙОГА-марафон (некомерційна громадська організація «Міжнародна Школа Йоги»)

3. Мистецький проект, котрий супроводжується вдосконаленням інтер’єру муніципального Центру Сучасного Мистецтва в Івано-Франківську (художник Євген Самборський)

4. Висвітлення інноваційних практик у сфері розвитку міста й сучасної освіти (громадська організація «УФРА»)

5. Інформаційно-просвітницька кампанія «Попередимо біду» (благодійна організація «Благодійний фонд «Ти-Ангел»)

6. Час на місто (молодіжний рух «Headway UA»)

7. Mетаморфоза (колектив Mime Wave Ukraine)

8. Спортивно-розважальний комплекс для дітей з обмеженими можливостями (громадська організація «Воїни честі»)

9. TEDxUrbanIvanoFrankivsk (команда TEDxTeam)

 

Експертна рада конкурсу:

- Віктор Кімакович, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Івано-Франкківська, виконавчий директор Благодійної громадської фундації ім. Короля Юрія;

- Надія Парфан, куратора фестивалю кіно та урбаністики «86», режисерка документального кіно, стипендіатка програми Gaude Polonia 2015 року;

- Маргарита Женчук, громадська діячка, стипендіат магістерської програми Edmund S. Muskie, Evergreen State College, Olympia, WA, USA;

- Юлія Ляхович, керівник проектів та програм, представник платформи «Тепле Місто»;

- Ірина Стецевич, керівник та засновник рекрутингової компанії А-простір, представник громадського ресторану «Urban Space 100»;

- Сергій Фіцак, управлінець, керівник IT-компанії «Softjourn».

 

Ті команди, проекти яких увійшли у шорт-лист, пройшли співбесіду із членами журі. Після співбесіди було визначено переможців.

Попередньо ми анонсували, що у конкурсі зможуть перемогти 4 проекти. Але, оскільки один із проектів, який став переможцем, потребує меншого, ніж інші, фінансування, ми змогли розділити призову суму між двома проектами. Отже, в першому конкурсі «Міських Ґрантів» платформа «Тепле Місто» надасть організаційну та фінансову підтримку п'ятьом проектам-переможцям, а саме:

1. Інформаційний ресурс подій Івано-Франківська Nevdoma (проект ініціативної групи «Nevdoma»). Хлопці з проекту кілька років тому запустили цікавий сервіс, на якому гості та мешканці міста можуть знайти інформацію з усіх подій, що відбуваються в Івано-Франківську. Починаючи від дизайну, і завершуючи наповненням сайту – всю роботу вони проводять як волонтери. Кошти, які команда проекту отримає від платформи «Тепле Місто», підуть на оплату хостингу протягом року, що забезпечить безперебійну роботу сайту.

2. Мистецький проект, котрий супроводжується вдосконаленням інтер’єру муніципального Центру Сучасного Мистецтва в Івано-Франківську (художник Євген Самборський). Івано-Франківський Центр Сучасного Мистецтва є єдиним муніципальним в Україні, що по своєму є прецендентом. Кошти ґранту спрямують на невеликий ремонт в приміщенні центру, а також закупівлю ламп для якісного освітлення експозицій.

3. Висвітлення інноваційних практик у сфері розвитку міста й сучасної освіти (громадська організація «УФРА»). На основі вивчення досвіду подібних на Івано-Франківськ міст України та світу зроблять серію публікацій про інноваційні практики у сфері розвитку міста й освіти, що створять підґрунтя й надихнуть на реалізацію корисних проектів у цих та інших сферах мешканців міста. Ufra.com.ua є незалежним онлайн-медіа про життя в Івано-Франківську, заснованим у жовтні 2014 року. Пишуть про соціальні та урбаністичні інновації, розмаїття мешканців міста, креативні індустрії і є єдиним медіа такого типу в Івано-Франківську.

4. Інформаційно-просвітницька кампанія «Попередимо біду» (благодійна організація «Благодійний фонд Ти-Ангел»). Фонд проводитиме навчальний семінар, мета якого – зниження рівня дитячої смертності від онкологічних захворювань завдяки покращенню первинної діагностики. БО «Ти-Ангел» вже кілька років поспіль опікується маленькими пацієнтами у відділенні онкогематології Івано-Франківської обласної лікарні та допомагає у фінансуванні лікування.

5. Вистава «Mетаморфоза» (колектив Mime Wave Ukraine). Mime Wave Ukraine є культурним некомерційним проектом, який створено спільно митцями та мистецькими організаціями з України, Нідерландів та Польщі. В рамках проекту буде створена музично – візуальна-пластична вистава з робочою назвою «Метаморфоза», що базується на темі сучасного українського повсякдення та змінах в країні. В рамках проекту також буде проведено серію майстер-класів з фізичного та партисипативного театру для містян, зацікавлених громадян та культурних діячів міста Івано-Франківськ.

Вже найближчим часом проекти отримають фінансування від платформи «Тепле Місто».

Цього року перший конкурс «Міських Ґрантів» більш ніж наполовину профінансовано громадським рестораном «Urban Space 100». 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×