Новини

Презентація результатів роботи CANactions School for Urban Studies: STUDIO #1

17 грудня в громадському ресторані «Urban Space 100» відбулася фінальна презентація результатів роботи CANactions School for Urban Studies: STUDIO #1.

Робота тривала з 25 серпня по 18 грудня, основна тема якої – «From General Plan to Guiding Plan: Strategic Tools for Contemporary Cities Development». Учасниками першої урбаністичної школи стало 18 людей.

Віктор Зотов, засновник архітектурного бюро Zotov&Co та співзасновник Школи розказав про історію платформи CANactions та про причини появи CANactions School саме зараз.

 

Студенти досліджували Івано-Франківськ за 5 основними напрямками:

  • екологія;
  • культура та історична спадщина;
  • економіка;
  • інфраструктура;
  • політика і суспільство.

Представники кожної групи описали методологію аналізу відповідних сфер, представили результати досліджень у вигляді стратегічних цілей та ключових принципів, які можна у майбутньому використовувати для міського  планування та розвитку Івано-Франківська.

Кінцевим продуктом роботи всіх груп стала розроблена «Урбаністична Конституція», що включає у себе загальну візію розвитку міста, ключові принципи з точки зору різних фокусів дослідження, цілі та стратегії розвитку, загальну мапу розвитку, вибіркові тактичні інтервенції у різних сферах та візуалізацію всіх розробок з рівня людських очей.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×