Проєкт реалізований за підтримки ґрантової програми «Малі Ґранти Теплого Міста». Мета — профілактика дорожнього травматизму і ДТП за участю пішоходів та велосипедистів.

"> Teple Misto
Новини

Будь помітним! Збережи життя!

«Будь помітним! Збережи життя» –– проект ГО "Центр економічного та соціального розвитку "Меркурій", підтриманий програмою «Малі Ґранти Теплого Міста».

Отриманий ґрант: 20 000 грн.

Тематичний напрям проекту: стала мобільність.

Мета проекту: профілактика дорожнього травматизму і ДТП за участю пішоходів та велосипедистів.

У рамках проекту було проведено низку лекторіїв для школярів та студентів, тренінги за участю працівників патрульної поліції. Також команда проекту, працівники патрульної поліції, оргкомітет міжнародного Х Veloforum та активні велосипедисти міста організували вечірній пробіг Івано-Франківськом.


Таким чином учасники хотіли привернути увагу до важливості використання світлоповертаючих елементів та світловідбивних стрічок під час руху велосипедистів у вечірній та нічний час доби.


У рамках проекту кожен учасник отримав світловідбиваючий браслет як пам’ятку про отриману інформацію та нагадування про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Довідка: Програма «Міські Ґранти» заснована платформою «Тепле Місто» у вересні 2015 року. Програма націлена на активізацію й посилення ініціатив, громадських організацій та середовищ, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, котрі покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до участі в процесах розвитку Івано-Франківська У 2019 році програму було перейменовано на  «Малі Ґранти Теплого Міста».

Сайт програми: http://grants.warm.if.ua/

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×