Новини

Бізнес в умовах кризи – Тарас Винник та Назар Калабанька, співзасновники проєкту Travel Bastards

Бізнес у Франківську, в країні та світі зазнав змін та вже ніколи не буде таким, як до початку пандемії: підходи до процесів, послуги та колективи, бізнес-моделі трансформуються. Як франківські підприємці адаптовуються до нових умов та яких змін зазнали робочі процеси? Розповідаємо про це у серії відеороликів про адаптацію в умовах кризи засновників великих та малих бізнесів Івано-Франківська.

 

З настанням карантину співзасновники проєкту “Travel bastards” приєднались до команди Антикризового фонду, щоб спільно допомагати медикам закрити їх потреби в засобах індивідуального захисту. А згодом розпочали новий для себе напрямок подорожей Україною.

"Це синергія, яка всіх підсилила, багато бізнесів та підприємців почали кооперуватись – кожен допомагав тим, чим міг. Хтось банально телефонував нам і казав: “Я можу дати 5 кілограмів яблук”.  Хтось цих яблук давав 500 кілограмів, але для медиків це була дуже класна моральна підтримка”.

Дякуємо за фільмування та постпродакшн відеоролика Василеві Гошовському та Multimedia lab.

З 15 травня діяльність Антикризового Фонду по боротьбі з COVID-19 здійснюється на умовах співфінансування Zagoriy Foundation.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×