Станом на 15 травня Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 зібрав вже понад 6 мільйонів гривень.

"> Teple Misto
Новини

Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 в Івано-Франківську змінює напрямок допомоги медикам

Станом на 15 травня Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 зібрав вже понад 6 мільйонів гривень. Кошти спрямовувались на забезпечення засобами індивідуального захисту працівників у лікарнях міста та області. Додатковим напрямом також було забезпечення продуктовими кошиками незахищених верств населення. Та з послабленням карантинних заходів, фонд приймає рішення змінити напрям роботи та зосередитись на підтримці духу тих, хто залишається “на передовій” - бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги 103.

Держава прийняла рішення послабити карантинні заходи у містах. Ми бачимо, що ситуація вже трохи вирівнялась і потреби в засобах індивідуального захисту покриті іншими джерелами фінансування, зокрема, є й державна допомога. Тож відтепер напрям забезпечення засобами індивідуального захисту Антикризового фонду працюватиме дещо на менших обертах. Ми продовжуємо тримати “руку на пульсі” і, за потреби, готові в будь-який момент відновити повну потужність роботи.

Допомога лікарям і надалі залишається актуальною, тому команда фонду вирішила  підтримати моральний дух тих, хто продовжує працювати в посиленому режимі - це бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги 103. В умовах протидії коронавірусу медики працюють вахтовим методом, інколи по 2-3 зміни поспіль, не маючи змоги повноцінно харчуватись. Потреба спричинена також низьким рівнем заробітних плат медперсоналу.

Тож фонд щодня забезпечуватиме обідами медиків, які продовжують працювати в складних умовах. Починаючи від 14 травня впродовж місяця громадський ресторан Urban Space 100 щоденно передаватиме до підстанцій швидкої допомоги 80 обідів. За кошти Антикризового Фонду будуть закуплені продукти та оплачено роботу кухарів. Громадський ресторан надає все необхідне під потреби ініціативи та не отримуватиме з цього прибутку.

Представники Антикризового фонду у боротьбі з COVID-19 висловлюють вдячність за спільну роботу та довіру всім ініціативам і волонтерам. А також заохочують усіх небайдужих приєднатись, зробивши свій внесок за посиланням:  https://bit.ly/2wG7Vgk

або за реквізитами:

Одержувач: БО "Благодійний фонд "Тепле Місто", код ЄДРПОУ / ІПН 39377102
Номер рахунку UA743365030000026000303995927
Банк одержувача: АТ "Ощадбанк" МФО 336503
Призначення платежу: благодійний внесок

*Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 це об'єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали такі громадські організації та ініціативи: платформа Тепле Місто, Stop COVID-19.IF, Івано-Франківський ІТ Кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр. Актуальну інформацію та результати діяльності можна знайти на сайті фонду https://ifvscovid.org/.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×