Новини

AMOR на другій Мистецькій резиденції «Теплий Арт»

З 17 до 23 серпня проходила друга сесія мистецької резиденції «Теплий Арт», організована проектом «Франківський Вуличний Малюнок» в рамках ініціатив платформи «Тепле Місто», за участі Хорхе Помара, арґентинського ґрафіті-художника.

Хорхе Помар, котрий малює під псевдонімом AMOR, живе та працює в Буенос-Айресі і є активним учасником багатьох фестивалів по всьому світу.
У своїх роботах AMOR апелює до теми світових «геополітичних ігор». Його сюжети – це боротьба за природні ресурси, зовнішня політика держав, діяльність транснаціональних корпорацій. Роботи Хорхе Помара закликають до свідомості суспільства, в намаганні розбудити його.

Протягом тижня AMOR створив дві роботи у публічному просторі: на подвір’ї житлового будинку по вулиці Курінного Чорноти, 2/2 і у дворі дитячої лікарні, що на Чорновола, 44. 

Серія муралів, створених в місті – це віддзеркалення уявлень художника про українське сьогодення. На вулиці Курінного Чорноти – зріз суспільства, створений стороннім спостерігачем, а на стінах дитячої лікарні – образи тварин і рослин через призму сприйняття і стилю художника, які зрозумілі дітям.

Відеоролик про роботи Хорхе Помара в Івано-Франківську можна подивитися тут: Хорхе Помар / Amor / Франківський вуличний малюнок

Технічна підтримка – ПАТ «Прикарпаттяобленерго». 

Проект профінансований за допомогою гранту від громадського ресторану «Urban Space 100».

Фото: Віталій Грех

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×