Новини

«A-Side»: старий добрий rock'n'roll на літо

«A-Side» — авторська програма Костянтина Почтаря, вокаліста і гітариста гурту 5 Vymir, повертається на Urban Space Radio після тримісячної паузи.

 

У третьому спеціальному літньому сезоні програми A-Side її автор — Костянтин Почтар — розповідає про музику, яка є абсолютно звичною для слухачів у будь-якій європейській країні, але яка була під забороною в Радянському союзі 50 років тому і чомусь масово ігнорується більшістю вітчизняних радіостанцій сьогодні. Про старий добрий rock'n'roll.


Якщо вам до вподоби почути в одній програмі: The Beatles, The Rolling Stones, Джимі Гендрікса, The Who, Talking Heads, Девіда Боуї, Боба Ділана, Ніка Дрейка і навіть Майлза Девіса чи Маркуса Міллера (хоча це далеко не rock'n'roll), — щовівторка о 20.00 вмикайте Urban Space Radio і слухайте музику, яка вже понад півстоліття не залишає байдужими мільйони людей.

 

 

Подкасти кожного епізоду доступні на сторінці радіо у MixCloud.

 

A-Side. 3 сезон. 1 епізод

“Polska Rzeczpospolita Ludowa. Рок-н-рол VS Комунізм”
У першому епізоді слухаємо про польський рок-н-рол доби соціалізму. Історію про те, як музика ламала залізну завісу і як, врешті-решт, перемогла. Це своєрідна мандрівка у часі разом з піснями творців цієї історії – Czerwone Gitary, Krzysztof Klenczon i Trzy Korony, Cziesław Niemen, Skaldowie, Mira Kubasińska/Breakout, Nurt, Tadeusz Woźniak i Alibabki.

 

A-Side. 3 сезон. 2 епізод

“Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band 50th anniversary”

Подкаст нового епізоду програми A-Side присвяченого 50-й річниці одного з найвідоміших релізів в історії рок-музики, кращого альбому всіх часів і народів за версією Rolling Stone Magazin – Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band групи The Beatles.

 

 

A-Side. 3 сезон. 3-4 епізоди

“Psycho playlist vol. 1, vol. 2

У новому сезоні програми "A-Side" Костянтин Почтар має на меті відкрити слухачам якомога більше нової і незвичайної музики. У 3-у епізоді ставить найцікавіші психоделічні треки з усього світу: від андеґраундних клубів Парижу і австралійських пустель до свінгуючого Лондона і атлантичного узбережжя.

У четвертому епізоді продовжується мандрівка світовою сценою незвичайної музики: у подкасті ви почуєте психоделічний рок з Ірану, Туреччини, Австралії, США і Великобританії.

 

A-Side. 3 сезон. 5 епізод
У цьому епізоді програми A-Side Костянтин Почтар розповідає про найцікавіші реюніони і ставить послухати найсвіжіші сингли 2017 року від Royal Blood, The Killers, The National, Everything Everything i LCD Soundsystem, J. Bernardt.
 

Далі буде...

 

Щоб підтримати виробництво улюблених і нових програм на Urban Space Radio, — долучайтеся до краудфандингової кампанії goo.gl/c5PG9d.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×