Новини

Середовище «Тепле Місто» разом з партнерами презентували конкурс «Місто дружнє до дітей»

«Child-Friendly Public Space» – перший в Івано-Франківську міжнародний архітектурний конкурс. Мета – створити або впорядкувати існуючі громадські простори так, щоб вони були насичені цікавими для дітей функціями. Окрім того, така подія стане хорошим поштовхом для розвитку міста в культурному плані, розповість про нього у світі та підтвердить імідж Івано-Франківська як ідеального для життя міста.

До участі в конкурсі запрошуються дипломовані фахівці та студенти напрямів архітектура, ландшафтний дизайн, дизайн архітектурного середовища тощо, які змагатимуться за нагороди 1800, 1200 та 600 € за перше-третє місця відповідно. Конкурсантам пропонується опрацювати одну з п’яти ділянок, кожна з яких має свої переваги та недоліки, розміри та контекст. Щоб іноземним конкурсантам було простіше орієнтуватися в незнайомому для них місті, організатори підготували аналітичний матеріал, який включає в себе опис міста з діаграмами та схемами; SWOT-аналізи ділянок; фотофіксації; детальні креслення територій; витяг з українських нормативних документів, який допоможе розкрити специфіку проектування в Україні.

Організатори очікують на сучасні та прогресивні проекти, які вдало інтегруються в історичне міське середовище Івано-Франківська, доповнять його. Спільна мета – розбити шаблонне уявлення про дитячий простір у вигляді дитячого майданчика. Ідеальний проект може бути створено взагалі без використання наземних конструкцій – лише з застосуванням світла, води, вітру тощо.

Конкурс організовано середовищем «Тепле Місто» спільно з ГО «Мами Прикарпаття» та Департаментом містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради. Окрім того, до роботи долучилися більше десятка небайдужих івано-франківців.

Дізнатися більше можна на офіційному сайті конкурсу або на фейсбук-сторінці.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×