Новини

«Теплі поштівки» вже у продажу

Вийшла перша серія «Теплих поштівок» – сучасних листівок про Івано-Франківськ.

Ідея проекту виникла ще у березні 2014 серед любителів листування. Ініціатором проекту став Сергій Гаврилюк, який зібрав команду однодумців і залучив дизайнерів до проекту. У квітні було оголошено конкурс на виготовлення макету серії поштівок про наше місто.

Переможцем конкурсу став Юрій Хмельовський. Він зобразив на листівках відомі пам’ятки архітектури національного і місцевого значення Івано-Франківська. Зокрема, на листівках є брама палацу Потоцьких, стара броварня, Колегіальний костел, франківська Ратуша та інші. Всього у колекції 12 поштівок. При створенні малюнків використовувався мінімалізм та flat-дизайн, в основу якого лягає двомірний стиль.

Купити поштівки можна у кав’ярнях і сувенірних крамницях – у закладах, які є партнерами «Теплого Міста», і які розповсюджують сувенірну продукцію візуального стилю. Коштує колекція 40 грн. 5 грн від кожної проданої упаковки буде йти на розвиток проекту «Теплі поштівки».

Перша серія поштівок реалізована за підтримки компанії DCMedia, яка займалась дизайном (Юрій Хмельовський) і підготовкою серії. Друкувала поштівки «Мережа друку «Паперівка».

news-item

Фото: Василь Гошовський

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×