Новини

Популярні сувеніри з символікою міста вироблятимуть у Івано-Франківську

В Івано-Франківську відкривається сувенірна фабрика «Буквиця». Тут робитимуться теплі франківські сувеніри, які набули популярності цього літа серед мешканців і гостей міста .

Спершу футболки з візуальним стилем замовляли у Києві, але завжди хотіли, щоб місцеві сувеніри були зроблені локально.

До того ж сувенірна фабрика цілком може стати цікавою атракцією для багатьох людей. Майстерня буде працювати на зразок шоу-рум, куди зможуть приходити бажаючі та подивитися, які робляться сувеніри, як відбувається сам процес, адже більшість роботи – ручна.

«Це буде такий теплий, душевний простір, – розповідає Наталя Найда, засновниця «Буквиці». – Усе відкрито, усе можна буде помацати, подивитися, розпитати, взяти участь у майстер-класі. Десь там буде шитися одяг, там ведмедики, там інше. Дуже хочеться зробити Франківськ цікавішим і теплішим для людей, які приїздять до нас у гості».

Головне те, що фабрика – це і розвиток локального бізнесу, нові робочі місця, нові міські родзинки. Крім того, певний відсоток з продажів сувенірної продукції з логотипом міста піде на розвиток проектів БО «Тепле Місто». «Ми хочемо показати приклад, як локальний бізнес може підтримувати громадську ініціативу, – говорить Наталя. – І кожен, хто купує річ із брендом «Візуального стилю», також долучається до цього».

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×