Новини

У міста з'явився шанс на першу велодоріжку

Активісти спільноти «Тепле Веломісто» активно лобіюють облаштування першої велодоріжки в Івано-Франківську на вулиці Набережній, де триває капітальний ремонт дороги. Таку пропозицію висунув департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку Івано-Франківського міськвиконкому.

«Як стало відомо Теплому Веломісту, ремонт вул. Набережної ім. Стефаника є капітальним. Він включатиме не лише проїжджу частину, але й тротуари. Ми переконані, що тротуари там треба збагатити велодоріжками», – кажуть у спільноті.

За словами координатора спільноти «Тепле Веломісто» Віктора Загреби, таку ініціативу в стінах ОДА підтримують і, швидше за все, ближчим часом внесуть зміни до плану ремонтних робіт. Але для цього необхідно пройти ряд формальностей.

«Велоактивісти вдячні, що ОДА готова йти назустріч у питанні врахування велосипедного руху на Набережній. Втім, вони закликають замовників та виконавців ремонту приділити максимум зусиль, аби майбутня доріжка була виконана за європейськими стандартами якості і продуманості, а не просто «для галочки», – зазначає Віктор.

Він стверджує, що при потребі активісти готові допомагати у цьому, адже мають професійну літературу, вивчили помилки Києва і Львова, а також мають особистий досвід користування велосипедами в різних містах світу на різній велоінфраструктурі

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×