Новини

Перший ґрант і перша нагорода

«Тепле Місто» отримало грант на участь у Форумі з організаційного розвитку – масштабній події для громадських організацій, яка проходить щороку у Києві.

Форум об’єднує членів й організаторів благодійних і громадських організацій, які знайомляться між собою, презентують свої проекти, діляться досвідом і досягненнями, беруть участь у дискусіях задля спільного вирішення питань з важливості функціонування та розвитку фондів громад у сучасній Україні.

news-item

Високу важливість події підкреслюють запрошені гості, які відкривали Форум цього року: вже знайомий нам Посол ЄС в Україні, Ян Томбінські, Директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі і Молдові, Джед Бартон, посол Швеції в Україні, Андреас фон Бекерат, економіст, громадський діяч, Богдан Гаврилишин.

Понад 860 учасників з різних куточків України, а також Німеччини, Словаччини, Польщі, Грузії, Вірменії, Молдови відвідали Форум цього року.

Форум з організаційного розвитку відбувається у дуже активному форматі. Це різноманітні майданчики, де розташовуються ярмарки і виставки, здійснюються зустрічі з потенційними українськими і міжнародними донорами, відбуваються стратегічні сесії та обговорення.

news-item

Євген Глібовицький модерує сесію "Цінності громадянського суспільства" за участі Валерія Пекаря, Богдана Гаврилишина, Євгена Бистрицького і Лариси Денисенко

«Тепле Місто» було одним з найактивніших учасників Форуму. Ми презентували «історію успіху» на виставці кращих проектів «Живі історії громадського руху» на тему: «Об’єднання громади: від нуля до Каннської нагороди». Також брали участь у дискусійній сесії «Українська кав’ярня», де ділилися досвідом і дискутували на тему «Соціальні ініціативи: як зацікавити бізнес». Крім того, громадський ресторан UrbanSpace 100 пригощав всіх кавою під час події, наочно демонструючи ідею проекту.

news-itemnews-itemnews-itemnews-item

За таку активність та за проривні ідеї проектів ми отримали нашу першу нагороду – дизайнерську тарілку-відзнаку Форуму з організаційного розвитку!

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×