Впровадження підходів кругової економіки

Реалізовано

Міста займають 3% території суші, тоді як споживають 75% ресурсів та виділяють 60-70% викидів парникових газів. Тому питання якості довкілля та ощадливого використання ресурсів є невід'ємними в порядку денному муніципалітетів, урядів та міжнародних організацій.

Саме тому ми як інноваційна платформа для створення можливостей та суспільних трансформацій долучились до Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (детальніше тут: https://www.irf.ua/program/ecology/), що здійснюється Міжнародним фондом "Відродження" за фінансової підтримки Швеції з проєктом “Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська”.

 

Ми розпочали співпрацю з визнаними експертами з компанії Metabolic (Амстердам, Нідерланди) над комплексним дослідження поточного стану та мапування потоків ресурсів (у т.ч. енергії, води, відходів) Promprylad.Renovation в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська.

Спільно з іншими партнерами розробимо візію інноваційного центру щодо застосування принципів кругової економіки при ремонті та його майбутньому повномасштабному функціонуванні, урбаністична лабораторія MetaLab досліджуватиме політики та практики кругової, вуглецево-нейтральної, «природо-позитивної» економіки, а Urban Space Radio розповідатиме про те, що саме можемо робити вже тепер аби міста стали рушієм змін та генераторами рішень непростих викликів сьогодення.

Слідкуйте за подальшими новинами розвитку проєкту, а також раді будемо відповісти на ваші запитання в коментарях.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×