Проєкт strategy.if.ua/ 

Стратегія розвитку Івано-Франківська

Триває

«Тепле Місто» долучається до роботи над проєктом, що стане для нас наймасштабнішим на найближчі роки — створення стратегії розвитку Івано-Франківська. Співініціаторами та основними стейкхолдерами, крім «Теплого Міста», виступив міський голова та виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Франківський драмтеатр, юридична компанія Moris Group та асоціація науковців «Наука. Дослідження. Інновації».

Про що цей проєкт

Стратегія є довгостроковим планом розвитку міста, й дає відповіді на ключові запитання: яким ми бачимо Івано-Франківськ, і як саме він буде змінюватися.

В світі, що стрімко прогресує, щоб не загубитися в розмаїтті можливостей, потрібно рухатися з чітким баченням мети. І Стратегія – це відповідь, куди саме місту рухатися і з якою швидкістю. Бути не тільки магнітом всередині країни, але й пізнаваними у світі.

Яким є наше місто мрії? Чи може стати таким містом Івано-Франківськ і що для цього можна зробити? Ми вже почали розмову про це з представниками різних середовищ міста: культурні організації, бізнес, адміністрація міста, освітяни, науковці, громадський сектор. Ми плануємо зробити події, що стосуються цього проєкту регулярними та розповідати про всі наші дії, щоб ви могли максимально швидко про все дізнаватися та долучатися за бажанням.

Мешканці Івано-Франківська повинні мати високу якість життя, яка є у невеликих містах і можливості мегаполісу. Мета стратегії – поєднати ці переваги так, щоб Франківськ залишався і конкурентним глобально, і був одним із лідерів в Україні.

Можливість долучитися існує для кожного і в дуже різні способи: думкою, експертизою, власним часом чи фінансовим внеском — важливо, аби кількість партнерів в цьому процесі постійно зростала.

Долучитися до проєкту можна на сайті Стратегії Івано-Франківська за посиланням: https://strategy.if.ua/ 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×