Новини

Терапія мистецтвом

Проект «Терапія мистецтвом» був одним з переможців у ІІІ конкурсі програми «Міські Ґранти». Тематичний напрям проекту – Мистецтво. Проект отримав фінансування в розмірі 14 453 грн. Команда-переможець – Благодійний фонд «Чисті Серцем».

Ініціатива має на меті сприяти психічному розвитку дітей та формувати у них позитивний світогляд завдяки лікуванню творчістю – спільному малюванню разом з дорослими. 

У рамках проекту було охоплено 11 закладів міста Івано-Франківська, серед яких ДНЗ №28 «Квітка Карпат», Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації, ДНЗ №11 «Пізнайко», Навчально-реабілітаційний центр №1 «Калинонька», ДНЗ №17 «Ромашка», ДНЗ №1 «Катруся» та ЗОШ №11. Учасники ініціативи спільно з дітьми малювали різноманітні сюжетні і предметні малюнки на стінах закладів.

Організатори відзначають, що діти, які були залучені до проекту, успішно пройшли процес соціальної адаптації до навколишнього середовища, та, за словами вихователів, стали більш відкритими та комунікативними. Процес малювання також сприятливо вплинув на їхню продуктивність у навчанні.

Довідка: 
У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×