Новини

Оголошуємо тендер на проведення стратегічної сесії для команди Urban Space Radio

Оголошуємо проведення тендеру на проведення стратегічної сесії для команди Urban Space Radio в рамках проєкту «Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська» (SG53730) в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Загальна інформація про проєкт:

Сьогодні міські агломерації – це концентрація ресурсів, талантів, деградованого природного середовища і супутніх викликів, проте ця ж концентрація може створити зворотній позитивний ефект, якщо над ним цілеспрямовано працювати. В цьому допоможе перехід з класичної лінійної економіки за принципом “візьми-зроби-викинь” на кругову економіку. Вона включає використання відновлювальних та локальних ресурсів та скорочення використання невідновлюваних, а поняття "відходи" ми трансформуємо а "ресурс".

Тому в рамках даного інституційного ґранту команда платформи “Тепле Місто” розбудовує свою експертність у сталих урбаністичних практиках, тестує підходи кругової економіки на власних програмах та проєктах ("Промприлад.Реновація" зокрема), а також покращує свої комунікації, щоб налагодити взаємозв’язки між різними представниками громадськості в питаннях ощадливого використання ресурсів, відновлення біорізноманіття задля сталого розвитку Івано-Франківська. 

Окрім навчання команди та обміну досвіду, в рамках проєкту реалізовано (1-3), реалізується (4) і (5):

 1. Комплексне дослідження поточного стану і мапування потоків ресурсів (у т.ч. енергії, води, відходів) при реконструкції та майбутньому повномасштабному функціонуванні інноваційного центру "Промприлад.Реновація" в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська, що стане основою в розробці "кругової стратегії" центру;

 2. Семінар про кругову економіку та системне мислення в урбаністичних екосистемах для команди платформи "Тепле Місто" та інших ключових партнерів у реалізації проєкту для інноваційного центру "Промприлад.Реновація", на якому команда отримала базове розуміння про підходи та переваги кругової економіки;

 3. Майстерня з формування "кругової візії" інноваційного центру на основі попередньо проведеного дослідження за участі команд платформи “Тепле Місто”, "Промприлад.Реновація" та спеціалістів з питань будівництва;

 4. Аналіз місцевих політик та стратегій розвитку, публічних просторів або форматів бізнесів у контексті запровадження принципів кругової економіки в Івано-Франківську. Перше дослідження "Планування і проєктування публічних просторів в Івано-Франківську: аналіз підходів з урахуванням принципів кругової економіки" уже фіналізовано та презентовано в липні 2021 року. Друге дослідження на тему "Аналіз матеріалів у громадських просторах Івано-Франківська" знаходиться на фінальній стадії. Третє буде реалізовано впровдовж наступних 9 місяців, щоб на основі виявлених викликів сформувати рекомендації та розпочати публічну дискусію про те, як адаптувати та впроваджувати практики кругової економіки у локальному контексті;

 5. Виявлені у процесі діяльності довкіллєві теми актуалізуються у трьох радіосезонах впродовж інституційного ґранту. Тематика сезонів стосується кругової економіки та сталого споживання. До створення подкастів залучені урбаністи, екологи та свідомі мешканці. Один сезон складається з 10 подкастів, тривалістю мінімум 30 хвилин кожен. Перший сезон подкастів під назвою “Свідомі вдома” стартував на Urban Space radio в травні.  В жовтні розпочато запис нової серії подкастів "Сталими станемо" . У цьому сезоні розповідаємо про те, як підходи кругової економіки втілюються в Україні: від будинку і міста – до масштабів держави; від законів – до реальних дій. Що заважає нам рухатись швидше в напрямку стійкого розвитку і що ми, об'єднавшись, можемо зробити, аби цей рух не спинявся. 

Очікувані задачі:

 1. Розробка програми стратегічної сесії у співпраці з командою;

 2. Підготовка інструментів для ефективного стратегування робочого процесу організації на наступні 3 роки;

 3. Консультування учасників сесії до завершення кінцевого варіанту стратегічного та операційного планів.

Очікуваний період і тривалість залучення:

Залученість триватиме впродовж листопада-грудня 2021 року на періодичній основі, по декілька годин/днів впродовж робочого тижня. Загальний очікуваний термін залученості – до 30 робочих годин. 

Вимоги:

 1. Досвід проведення аналогічних тренінгів не менше 2 років;

 2.  Наявність схвальних рекомендацій.

Як подати пропозицію:

Пропозиція має містити: 

 1. Резюме кандидата/кандидатки, що підтверджує необхідні для виконання роботи кваліфікації;

 2. Фінансову пропозицію (згідно поданого нище додатку 1), яка враховує усі податки і збори. В разі подання кандидатів з інших міст, пропозиція має враховувати можливі витрати на приїзд в Івано-Франківськ. Поїздки є опційними і не будуть оплачені додатково. 

 3. Зазначений статус подавача - ФОП, ТОВ, фізична особа.

Пропозиції просимо надисати на електронну пошту maria.fedoruk@warm.if.ua з темою листа “SG53730 Послуги на  проведення стратегічної сесії команди Urban Space Radio” не пізніше 19 листопада 2021 року.

Зверніть увагу:

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

– Контактна особа Марія Федорук, електронна пошта для звернень maria.fedoruk@warm.if.ua.

Додаток 1. Фінансова пропозиція: 

https://docs.google.com/document/d/11yVJFSEuOFEvoiC5u98RtMI7Pa-zDXfei7XX5k9lPho/edit 

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, такі як права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності та підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, турбота про довкілля та зміну клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язану з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×