Новини

Малі Ґранти визначили переможців весняної хвилі

На весняну хвилю ґрантової програми, яка тривала з 27 січня — 27 лютого, подалася рекордна кількість проєктів — 37. У шорт-лист «Малих Ґрантів» увійшло 17 команд, а після співбесіди з незалежною комісією було відібрано 5 команд-переможців. Загальний бюджет хвилі склав 80 000 гривень. Отже, ґрантову підтримку отримали такі проекти: 

1. Пара муралів "Декорації міста". Сума ґранта – 20 000 грн.
Ініціатива: ГО Три двори.
Тематичний напрям: сучасне мистецтво.

Створенням муралів команда проєкту хоче привернути увагу містян до занедбаних дворів центральної частини міста та показати шляхи їхньої ревіталізації через міжсусідську партисипацію.
Ще однією метою є, власне, створення пари муралів на одній з центральних вулиць міста, що стане окрасою Івано-Франківська.

2. "Ігротерапія від Лікаря Свято». Сума ґранта – 12 700 грн
Ініціативна група: Кулеша-Любінець Мирослава Миронівна, Рубан Олена Юріївна, Герасимів Христина Тарасівна.
Тематичний напрям: прогресивна освіта.

Завдяки методу ігротерапії хочуть покращити психоемоційний стан хворих дітей, їх родичів (опікунів), які перебувають у стаціонарних відділеннях лікувального закладу, шляхом проведення терапевтичних ігор, як у груповій, так і в індивідуальній формі. Виховання в активної молоді міста милосердя, толерантності, співчуття до чужого горя, креативності, професійних навичок психолога.3. "Фестиваль культур». Сума ґранта – 18 000 грн.
Тематичний напрям: міський простір.
Команда: UMSA Ivano-Frankivsk.

Організація фестивалю, що зможе стати місцем об’єднання представників різних культур та національностей, які проживають в нашому місті, а також стати платформою для обміну досвідом та розвитку толерантності до студентів-іноземців.

4. "Дні просто неба». Сума ґранта – 19 000 грн.
Тематичний напрям: прогресивна освіта.
Команда: ініціативна група "Освіта просто неба».

Популяризація та підвищення доступністі «освіти простонеба» (outdoor education*) у школах та садочках Франківська шляхом видання посібника та проведення навчання для вчителів та вихователів

5. "Школа ментального здоров’я». Сума ґранта – 10 300 грн
Тематичний напрям: прогресивна освіта.
Команда: студенти кафедри психології ПНУ ім. В. Стефаника.

Проведення інтерактивних занять, які допоможуть школярам та студентам розпізнавати та знижувати психоемоційне напруження, підвищувати рівень стресостійкості та здатність критично мислити (задля профілактики суїцидів серед дітей та молоді Івано-Франківська).Нагадаємо, фонд підтримки проектів «Малі Ґранти Теплого Міста» формується з внесків бізнес-спільноти платформи «Тепле Місто». Оцінювання проводить незалежна комісія, яка збирається окремо під кожну хвилю. В неї входять активні городяни, лідери думок, представники адміністрації та бізнесу, а також переможці попередніх хвиль ґрантової програми. 

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» започаткована платформою «Тепле Місто» для підтримки прогресивних міських ініціатив у 2015 році. За час існування програми фінансову підтримку отримали 64 проєкти на суму 779 750 грн. Наступна хвиля «Малих Ґрантів» стартує 27 квітня і триватиме до 27 травня. Детальніше за програмою можна слідкувати на фейсбук-сторінці програми або сайті

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×