Новини

Читай: лекція Романа Малиновського «Генріх Белль: осмислення трагедії»

Романи Генріха Белля — це історії осмислення і спокути трагедії Другої світової війни. Поговоримо про письменника і його творчість вже цього четверга у межах ініціативи «Читай» та циклу зустрічей «Література на боці добра». 19 травня о 19:00 запрошуємо на лекцію письменника Романа Малиновського «Генріх Белль: осмислення трагедії».

Белль був солдатом вермахту. Проте солдатом із примусу — біографія письменника містить такий факт, що навчаючись у школі, за підтримки батьків, Белль не вступив до гітлерюґенду, за що піддавався покаранням, аж доки у 1939-му був призваний до армії. Белль брав участь у боях на Східному й Західному фронтах, а у 1945-му потрапив у полон до військ союзників. Після завершення війни, письменник почав опрацьовувати цей досвід у своїх романах та оповіданнях.

Один із вершинних романів Белля — «Груповий портрет з дамою», після публікації якого у 1971 році письменник отримав Нобелівську премію з літератури.

Реєстрація на подію обовʼязкова.

Час: 19:00-20:00 (19 травня)
Місце зустрічі: кав’ярня «‎Adelie» (вул. Грушевського 14, вхід з вул. Вагилевича)

Роман Малиновський – український письменник. Автор збірки оповідань «Солодке життя» (видавництво «Meridian Czernowitz», 2021). Співзасновник та головний редактор видавництва «Вавилонська бібліотека», що спеціалізується на перекладній літературі.

Бережіть себе і до зустрічі на подіях #читай 

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×